Hulaj me dy ulese

Shitet nga: bekim berisha 16 Gsh 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
hulaja e metalit dhe esht e re fare sapo esht prodhu esht me dy ulese komplet qmimi 150 eoro bejm oak zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim