IPTV

Shitet nga: Gent 02 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Shes IPTV e perdorur vetem nje jave . IPTV-ja eshte HD dhe mund te shikoni afersisht 300 kanale perfshire Digitalb , TringTV , Sky England e shum te tjera , perveq kanaleve televizive IPTV e shendron televizorin e thjeshte ne nje smart tv qe mund te hapni aplikacione si Youtube , Facebook , Skype e shum te tjera vlen te ceki qe ka edhe kamer dmth bisedat ne Skype mund ti beni permes kameres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim