Invertor rryme 350W

Shitet nga: Burim 25 Dhj 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Pejë
Invertor rryme 12v-220v 350W per vetura dhe direkt me akumulator mu lidh.

Invertor 350W.


Viber : +386 49 60 60 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim