Japim token dhe shtepin me qira

Shitet nga: Sokol 21 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Ipet toka me qira per ter vitin ne Rugov te Pejes ne fshatin Shtupeqi i vogel me 12 kosaq livadh.Toka ka rrug uji kositet dhe asht shum e pershtatshme per femij ka boronica Moll dardha arra kajsia .Per Ma shum shikoni Foto se sa peisazh i bukur asht.Qmimi per tan vitin 800 euro.para se ta merrni ka mundsi ta vizitoni.mund te thirrni ne ket numer 044 138 039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim