Jepet me qira toka dhe shtepia ne shtupeq te vogel

Shitet nga: sokol 27 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
jepet toka dhe shtepia me 12 kosaq livadh me qira esht e pershtshme per femij dhe ambiet i paster qmimi eshtë 800 euro ka rrym ka uj rruga esht e mir edhe per kerre te vogla stani i ka dy dhoma dhe nje koridor ka borenica molla dardh etj.. per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 044 138 039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim