KAFE PËR POTENCË.

Shitet nga: Info Mjeksia 19 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
facebook/infomjeksia
KAFE PËR POTENCË.
================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e Kosovës
Shesim me shumicë dhe pakicë
====================================

1.Rrit Potencën.
2.Shum Efektiv.
3.Jep Energji Magjepse.
4.Rrit Shton epshin.

Efekti Fillon Mbrenda 15 Min...Zgjat Deri Në 72 Orë

PËRDORIMI;

Një Gotë Uji Të Vokt Pa Sheqer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim