Kompresor i firmes Atlas

Shitet nga: Ardi 23 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kompresori eshte ne gjendje shume te mire, i pa perdorur ne Kosove, i doganuar dhe posedon dokumenta. Pajisjet qe i posedon jane qekiq per thyerje te moselit te ri, si dhe fleks me ajer plus hillt te vogel me ajer. Gypin 25 metra 2 dalje. Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim