Koshin dhe Hamarin

Shitet nga: Valon 07 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Koshin dhe Hamarin,shiko ne foto.
Info: 049-251-443 dhe 044-251-443.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim