Makinë për Lakimin e profilave të metalit

Shitet nga: Naim 08 Jan 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 350 EUR

Komuna: Pejë
Makinë per Lakime
Makina eshte ne gjendje te rregullt, e porsa ardhur nga Zvicrra, e cila ben lakimin e profileve te ndryshme te metalit, e paisur me sistem kompjuterik dhe paisje shtese per dimenzione te ndryshme te metalit.
Eshte perdorur vetem 2 vite para se te arrije tek ne.
Makineria ka sistem te ftofjes se vajit te hidraulikut me gjithsej 5 elektromotorra qe e bejne ate tejet te fuqishme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim