Makina per pastrim me baterija comac abila 42.45.2

Shitet nga: edi 04 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
3 mikina per pastrim lokale . abila 42 me 2 brusha me baterija te mira shum the komplet e servisume . 1200 euro . abila 45 me 1 brush me baterija te reja e servisume komplet 1450 euro . abila 52 bt me 2 brusha me baterija te mira shum osht e servisume dhe ec vet me motor . 1600 euro . 42 - 1000m/ore . 45- 1200m/ore . 52-1500m/ ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim