Maus x7 i perdorun

Shitet nga: Lis 05 Dhj 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Ka nje pull ne midis te mausit me 2 ngjyra te kuqe dhe te gjelbert eshte ne gjendje te mir nje muj i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim