Membrane dhe dyshek per tablla te dyerve-COLUMBUS

Shitet nga: Mesna Gacaferi 01 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Membrane dhe dyshek per tablla te dyerve-COLUMBUS
Eshte pak i perdorur,gjithashtu vjen edhe vaji per presë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim