Mjedra

Shitet nga: Ahmet 27 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Pejë
Jan shum vjeqare dhe bejn gjat tër vitit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim