Objekt afarist dhe banesor

Shitet nga: qazim 05 Gsh 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
ipet me qera e gjith objekti e pershtatshme per qdo loi aktiviteti ,ni qmim shum i volitshem gjindet ne qender te pejes 50 m afer shtepis mallrave rruga elliot engels .rrug kryesore pej deqan perball parkut vogel Haxhi Zeka telefononi meniher 044 961247 qazimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim