Plepa

Shitet nga: xxx 27 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes 30 cop plepa, plepat shiten me kobik me cop dhe krejt bashk. mund tme thrrisni dhe ne viber +37744747827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim