Pojas per Unaza

Shitet nga: Egon 28 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Pojasi per shpind,te thyme kush ka ne shpind unaza qe nuk mundet me leviz osht send i mir ndihmon shum.

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim