Pompë E Ujitjes dhe Kallofer 12kw

Shitet nga: Nimon 24 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Pejë
Shes pompen e ujitjes 190euro ngjendje trregullt. Pompon sasi te medha uji brenda nje periudhe te caktuar kohore per meshum informata sa i perket pompes NA TELEFONONI!

Shes kalloferin 100 euro, ne gjendje te rregullt NA TELEFONONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim