Qafore per qaf

Shitet nga: bimi 26 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
qafore tërheqje profesionale të qafës per ata qe kan probleme me boshtin kurrizor unaza dhe jau lehtëson dhimbjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim