Rimorkio

Shitet nga: krist 19 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Rimorkio eshte ne gjendje shume te mire, eshte gjermane nuk ndryshket, eshte per biciklete dhe matorr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim