Rrekllam me Ndriqim

Shitet nga: Toni 12 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes rrekllam me ndriqim per shkak te mbylljes se lokalit.

Madhesia eshte 3m me 70 cm dhe nje tjeter me te vogel edhe kjo me ndriqim.

Ne Rrekllam mund te qitet folie me firmen e juaj pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim