Shank

Shitet nga: Hekuran 08 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shank I formes L me dimenszione 110 x 100 x 120
I pershtashem per lokale te vogla
Shanku posedon edhe nje fijok dhe dollap mobil .
Ngjyra e bardh I perdorum vetem 1 muaj
Te interesuarit nr. Tel 049281770 -Hekurani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim