Shes maqin te enve

Shitet nga: Xxxxxxx 04 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes maqin te enve ne gjendje te rregullt e ardhur nga Zvicrra. Mund te na kontaktoni ne kete numer: 044566144. Mund te na kontaktoni dhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim