Shishaaaaaaaaaa

Shitet nga: Meti 20 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Pejë
Shisha Ka dY SHije 1.Pjepen.2 Multivitamin DHe Gacat e Ndezjes

SHisha Esht Ne GJendje RRegullt Siq SHihet Ne Foto.. Per Ma SHum Kontaktoni Edhe Viber.. 049365651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim