Shiten ose jepen me qera dyqanet

Shitet nga: Ahmet 15 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten ose jepen me qera dyqanet. Dyqanet jane 300m dhe 300m podrum. Dyqanet gjinden perball Mobinit ne Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim