Shitet Playstation Vita me Wi-Fi

Shitet nga: Leonard 07 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Playstation Vita me Wi-Fi, ne gjendje te rregullt, duke perfshire adapterin dhe FIFA 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim