Shitet

Shitet nga: Bajrush Lajqi 18 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Betonjerka ne Peje me hapesire prej 30 ari. Ajo posedon nje nje mikser (9 metra kub). Ka nje beton pumpe (putsmaster), tubi i tij eshte 125 fi dhe ka nje gjenerator 70kb, trafo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim