Shprica per autolarje

Shitet nga: Rame 05 Gsh 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Shprica per autolarje dhe nevoja te tjera ne gjendje shumm te mire te ardhur nga zvicra me çmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim