Solar Per Mbushjen E Telefoni Etj

Shitet nga: Hasan 01 Tet 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Shes solar Me Shumic dhe pakic per mbushjen e tel , ose ndonje sen tjter Solaret Jan Te Ardhuur ka Zvicrra
Solaret Sherbejn per Bjeshk jan shum te mir..
Per Me Shum. www.fb.com/inacpoker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim