Soni Playstation 3 urgjent!!

Shitet nga: Sejfullah 09 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
She's soni Playstation 3 urgjent me ni qystik 10 loja te instaluara dhe 1 cd gta 5 Qmimi 100 euro arsye qe e heki osht se pom vyn paret urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim