Tavolin me 6 karige

Shitet nga: Xhemil 16 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Tavolina eshte per bashqe dhe obore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim