Tenda per Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPT "ORNELA" Malishevë 12 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Tenda Tavolina e Karriga me qera me qmimet mete lira ne Tregë transportin e montimin gratis ne ter Kosoven
si dhe
Bejmë Shitjen e Tendava te importuara nga Danimarka
3/3
5/6
5/8
5/10
6/12
6/14
Si dhe mund te Porositeni qfar qdo dimenzioni qe ju keni Nevoj
tel +37745254475
+38649254475 Viber
Rezervimet mundeni ti beni vetem me nje Thirrje telefonike ne jemi Korrekt ne Rezervimet tuaja
ne Facebook
https://www.facebook.com/pages/TENDAORNELAMalishev%C3%AB/645372568878830?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim