Transport mrena dhe jasht kosove

Shitet nga: ali 18 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bejem transportin e mobilev si edhe gjesendev tjera brenda kosoves si dhe jasht kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim