Vitrin per dyqan afarist

Shitet nga: Rubik 10 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Shes vitrinen komplet me der te hyrjes dhe me reshet mbrojtes per lokal afarist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim