bejm prodhimin edhe shitjen e keseve te najllonit

Shitet nga: kujto 02 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
bejm prodhimin e keseve te najllonit dhe shitjen e tyre me ngjyra te ndrshme dhe me madhsi te ndryshme gjindemi ne peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim