kompresor 55Kw

Shitet nga: ramiz 16 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Konpresor 55kw importuar nga zvicrra prodhim italian ne gjendje te rregullt. Posedojm vajra per te gjitha llojet e kompresorave dhe tharse automatike te ajrit per kompresor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim