maske per mir mbajtjen e ftyres per femna/mashkuj

Shitet nga: no name 07 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Pejë
Maska speciale per mir mbajtjen e ftyres e pastron ftyren nga te gjitha bakteriet dhe e bejn fetyren ma te mir. Ketu produkte vin nga jashti.
Per me shum info kontakto. 049 659 709.
Shitet me copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim