paisje per vetur

Shitet nga: xxx 20 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Shes 1 pal zingjir per goma shum tmira qmimi 15 euro.. 1gom me bandash hekuri e perdorur goma me dimision 13 me qmim15 euro dhe nje bateri(akllumator) 75 ampera e perdorur funksionale qmimi 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim