psp vita

Shitet nga: sali 23 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
shes psp vita te rujtum me adapter ka dhe nje qip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim