qereminde te ndrruara te kikines

Shitet nga: rexhe nikqi 31 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
I shes qeremindet e sapo ndrruara jane ne gjendje te mire jane te kikines dhe jane 2600 cop i shes me qmim te volitshem
Te interesuarit mund te therrasin ne kete numer te telit 044223587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim