xbox 360

Shitet nga: dion 22 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
shes xbox 360 te rujtum me dy cd fifa 10 dhe gta sana ndreas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim