shiten banesat në lagjen fidanishte

Shitet nga: Eduardo 05 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 000 m2
Komuna: Pejë
Shiten banesat në lagjen fidanishte të madhsive të dryshme objekti eshte ndertim i ri Dhe gati per banim banesat Jan punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete jumirepresim Vala 045953112 +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim