BANES NE QENDER TE PEJES

Shitet nga: Genti 30 Krr 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: PEJE
Sipërfaqe: 100.86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne qender te Pejes
100.86 m2- kati 3


Banesat gjenden ne kompleksin Muratori, jane me pamje nga Gryka e Rugoves, kane nje organizem shume te pershtatshem te hapsirave

100.86 m2
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhine
Banjo
Dy ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim