Banesa ekskluzive ne Shengjin ipet me qera

Shitet nga: Relax 08 Krr 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Pejë
Banesa ka pamje nga deti ( vija e pare bregdetare), gjendet ne kompleksin" Adriatik" .Eshte komplet e mobiluar, me kuzhine italiane si dhe me te gjitha paisjet e nevojshme.
Banesa eshte e shperndare ne dhome dite se bashku me kuzhine, dhome te fjetjes ( dopio), banjo, e terrace me shikim nga deti.

Per lokacionin e baneses , mobilimin e komoditetin e saj flasin fotot e bashkangjitura.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim