Banesa te Ura E Gurit ne qender te Pejes

Shitet nga: B.Lajqi 05 Jan 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shiten dy banesa ne qender te Pejes
100.86 m2- kati 1
100.86 M2-kati 2

Banesat gjenden ne kompleksin Muratori, jane me pamje nga Gryka e Rugoves, kane nje organizem shume te pershtatshem te hapsirave

100.86 m2
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhine
Banjo
dy ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim