Banesat ne Peje

Shitet nga: Sali Shala 28 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer fakultetit te biznesit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shes dy banesa, njera 92 m2, dhe njera 63 m2, objekti eshte ndertim i ri, gjindet afer fakultetit te biznesit ne Peje.

Çmimi sipas marreveshjes.

Tel: 044-328-531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim