SEMITRONIKS Banese ne per ball policis

Shitet nga: me pronarin direkt 26 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Pejë
Shes banesen 107 m.numri dhomav 3 plus sallonluzhin dhe 2 balkona banjon ne katin e 4 banesa asht e mobilume e majtur mir shum lluksoze per ni familje te gjer .mun te shihet dhe te vlersohet ne pamje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim