2 banesa nga 60 m2,dhe 230 m2 lokal afarist ne ..

Shitet nga: Shefqet 23 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Pejë
Përshkrim i sendit:
1.Shiten 120 m2 banim/2 banesa nga 60 m2 kati 1 dhe 2 / dhe,
2. 230 m2 Lokal Afarist te ndërtuara ne nji ngaster katastrale,Gjenden ne qender te Pejës,100 m nga stacioni i
policisë ne Pejë ne rrugën kryesore ,M.Teutë,e përshtetshme për banim dhe ushtrim te afarizmit. Sipërfaqja
totale 0.02.95 ha.Per momentin ndërtimi kolekitv i lejuar P+4./pritet qe etazhiteti te rritet ne P+6/.
Prona është e shqiptarit,me dokumentacion te rregullt juridik-pronesorë,pa hipotek dhe barra tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim