2 banesa nga 65 m2,dhe 230 m2,lokal afarist

Shitet nga: Shefqet 14 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Pejë
Përshkrim i sendit : Shiten 130 m2 banim/2 banesa nga 65 m2 kati 1 dhe 2 / dhe 230 m2 Lokal Afarist te ndërtuara ne nji ngaster katastrale,Gjenden ne qender te Pejës,100 m nga stacioni i policisë ne Pejë ne rrugen kryesore ,M.Teutë,e përshtetshme për banim dhe ushtrim te afarizmit. Siperfaqja totale 0.02.95 ha. Per momentin ndërtimi kolekitv i lejuar P+4./pritet qe etazhiteti te rritet ne P+6/.Prona është e shqiptarit,me dokumentacion te rregullt juridiko-pronesorë,pa hipotek dhe pa barra tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim