AGENCY HOME-V.I.P-a SHET 86 TROJE NE LAGJE T..

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 25 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Pejë
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a KA NE POSEDIM MBI 86 TROJE ME SHTEPIJA PO ASHTU POSEDOM VETEM TROJE PA NDERTIM NE TO NGA MADHESIT TE NRYSHME NGA 1. ARI DERI NE 2. HEKTAR QE DO TE THOT TE MADHESIVE TE NDRYSHME TROJET I POSEDOM NE LAGJE TE NDRYSHME TE QYTETI SI DHE F. VITOMERIC NE SI AGJENCION POSEDOM SHUM TROJE NE LAGJEN TE QYTETIT SI P.SH NE QENDER, BUKURESHT MAHALL,PUHOVC L.SPITALIT JARIN ISTITUT, GJEMAJL KAD, DARDANI.1 DHE .2. NE BJELLO POLE. NE SHUM PJES TE VITOMERICE QE NGA RRETHI I SHKOLES EKONOMIKE DERI NE ISTOG

..---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne .
Adresat elektronike tona ne Facebook ------ https://www.facebook.com/ornela.gashi.5811

Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com

Apo ne Nr e Tel 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim