AGENCY HOME VIP SHET BANES- RENOVUAR DHE MOBILUAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 16:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR   39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: PEJ TE GRETA 1 TE STACIONI I ATOBUSAVE
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kat në çati, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a
ka per shitje BANESEN nga 60m2 ne katin e - V- ne Pej afer stacionit te atobusave afer pikrisht mbas GRETA -1-
Banesa esht komplet e RENOVUAR dhe e mbobiluar dhe shitet keshut siq shifet ne foto esht ne shum shum gjendje te mir dhe me mboilur ne vitin 2017. nuk i mungon as nje gje .
Banesa ka ket Renditje.
Dhom gjumi - 1-
Dhom per femi - 1 -
Sallon - 1 -
Kuzhin - 1 -
Banjo - 1 -
shpajz - 1 -
Koridor - 1 -
Podrum - 11m 2 .
Parging per vetur .
Qmimi 35,000 mi euro ZBRITJE NGA 39000
E mobiluar keshut si ne foto
Qmimi 25,000 mi euro pa mobile
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim